WE MOETEN HET SAMEN DOEN!

01 januari 2022


·         Draag jij onze club ook een warm hart toe?
·         Wil je dit jaar graag clubkampioenschappen?
·         Wil je af en toe deelnemen aan een gezellige clubactiviteit en deze helpen organiseren?
·         Haal je energie uit de begeleiding van de jeugdactiviteiten?
·         Geniet je ook zo van een goed onderhouden tennispark?
·         Wil je ook graag een bijdrage leveren aan de werving van nieuwe leden?
·         Zit er een verborgen fotograaf of journalist in je en wil je dit talent inzetten om de website en Facebook up-to-date te houden?
·         Zie jij ook zoveel verbeteringen voor onze club en wil je jouw kritische blik delen met ons in een bestuurlijke rol?

Verschillende commissies van TC Valburg en het bestuur zijn op zoek naar een aantal enthousiaste vrijwilligers die samen met ons verder willen bouwen aan een gezellige, actieve en groeiende tennisvereniging voor en door onze leden.
 
Iedere vorm van hulp, groot of klein, is meer dan welkom! We hebben verschillende openstaande posities maar ook kleinere activiteiten om op te pakken. Daarnaast lenen sommige rollen/posities zich ook voor een duo-invulling. Uiteraard is er vanuit de verantwoordelijke commissie altijd ondersteuning aanwezig!
 
Dus zie jij een rol voor jezelf weggelegd als clubverslaggever, ledenwerver/behoud, lid onderhoudscommissie, secretaris, trekker activiteiten commissie, organisator losse activiteiten, lid jeugdcommissie enz. meld je dan aan bij [email protected]
 
En ook als je vragen hebt, mail of bel met een van ons:
 
| Monique Nab    | Voorzitter | 06-11320250
| Fred Tijssen       | Onderhoudscommissie | 06-13517679
| Evelijn Wegink  | Technische commissie, activiteiten,  jeugd en ledenwerving | 06-25710414

Nieuwscategorieën

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 488 431 627

Sportpark Valburg

Stationsstraat 36
6675 AW Valburg

KVK-nummer

40144225